Exkluzivně prodej RD 3+1, Orlová, Karviná

Cena: 1.700.000,- Kč + provize RK

Popis

Exkluzivně a jako výhradní zástupci nabízíme cihlový, samostatně stojící RD 3+1 situovaný v obci Orlová, k.ú. Lazy u Orlové, okr. Karviná ve velmi atraktivní a žádané lokalitě. Karviná 12 km. Ostrava 14 km, Frýdek – Místek 20 km. PENB písm. F.

CP 2379 m2, ZP 309 m2, zahrada 2070 m2. RD 10 x 10 m, stodola 5,5 x 11 m.
Rok výstavby 1932, opotřebování domu odpovídá stáří nemovitosti, v posledních letech je objekt velmi neudržovaný, zanedbaný, vlhký, plesnivý, nutné vyklizení celého RD a blízké stodoly (již na novém majiteli). Dům je určený ke kompletní rekonstrukci, velmi špatný technický stav.
RD je samostatně stojící stavba, podsklepená, s jedním nadzemním podlažím, sedlovou střechou, dřevěným krovem a krytinou bonským šindelem. Stavba má betonové základy, svislé konstrukce jsou vyzdívané v tl. 45-60 cm, vodorovné konstrukce na 1.PP jsou betonové, ostatní trámové, s rovnými omítanými podhledy. Omítky vnitřní vápenné, hladké, venkovní fasády jsou zateplené polystyrénem s provedením stěrkové omítky. Okna dřevěná, dvojitá, dveře hladké, plné. Podlahy prkenné palubky, dlažby keramické.
IS – voda obecní v ocelových trubkách, el. 220/380 V, studna hl. 13 m, žumpa, vybudovaná kanalizační přípojka.

Dispoziční řešení:
1.PP – sklep, pokoj, přípravna
1.NP – vstup, spíž, koupelna, schodiště do sklepa a na půdu, kuchyně, 2 pokoje
2.NP – půda

Hospodářská budova je samostatně stojící stavba na betonových základech se sedlovou střechou s bonským šindelem, svislé vyzdívané konstrukce tl. 30 cm. Omítky vápenné, hladké, fasády taktéž. Podlahy beton, okno jednoduché, dveře dřevěné. El. instalace světelná, bez vytápění, bez vody.

Zahrada za domem ve svahu , velmi klidná, žádaná lokalita, v okolí lesy, příroda, pěšky 20 min. rybník vhodný ke koupání, zastávka MHD Podlesí cca 250 m od domu. Nemovitosti nejsou zatíženy žádným věcným břemenem ani jiným právem či povinností, na jejich koupi lze čerpat HÚ nebo úvěr ze stavebního spoření. Volné ihned.

Cena: 1.700.000,- Kč + provize RK

Vyřizuje pí Martofová, tel. 775 559 365, martofova@honestreal.cz