Exkluzivně prodej OV 2+kk, Klášterní dvůr, Rajhrad, Brno – venkov

3.990.000,- Kč + provize RK

Popis

Exkluzivně nabízíme novostavbu bytu OV 2+kk o CP 117 m2 (čistá podlahová plocha 57,7 m2 bez zahrady 40,3 m2, terasy 16,7 m2 a sklepní kóje 2 m2) situovanou v 1. NP/5 bytového domu – komplexu Klášterní dvůr v obci Rajhrad, okres Brno – venkov, Brno vzdáleno 7 km. PENB písm. B. Kolaudace bytového domu proběhla v r. 2009, byt byl v rámci dokončovacích prací částečně nadstandardně vybaven (oproti standardnímu vybavení developera – koupelna) na přání stávajícího vlastníka. Byt je v udržovaném stavu, obydlený prvním majitelem, předmětem prodeje je i vnitřní vybavení (viz. popis) bytu, sklepní kóje v 1.PP, současně i právo užívání venkovního parkovacího stání za rohem bytového domu o CP 12,70 m2. Celý byt je situován na východ do pro veřejnost uzavřeného dvorního traktu, kde se nachází dětské hřiště a rozlehlá zahrada.

Rozměry místností: předsíň – chodba 7,30 m2, šatna – 5 m2, kuchyně s OP 26 m2 se vstupem na terasu 16,7 m2 a nádhernou zahradu 40,30 m2, ložnice 15 m2 s koupelna se sprchovým koutem 5 m2. K bytu náleží i sklep (výtah) o CP 2 m2 situovaný v 1.PP bytového domu.

Součástí bytu a kupní ceny je i kuchyňská linka zn. Nobila (Německo) s protilinkou s vestavnými spotřebiči – chladnička s mrazákem zn.SIEMENS, indukční varná deska, trouba a digestoř zn. Baumatic a myčkou zn. AEG, a to vše v celkové hodnotě 250.000,- Kč, v koupelně – skříňky včetně umyvadla v hodnotě 25.000,- Kč.
Koupelna – obklad, dlažba, sprchový kout, otopný žebř, koupelnové skříňky, závěsné, WC zn. Geberit.

Ostatní vnitřní vybavení: dveře obložkové zárubně Kronodoor, dekor buk, vstupní protipožární kašírované Kronodoor, vnitřní dveře PVC folie kašírované Kronodoor, , okna plastová pětikomorová, bílá s izolačním dvojsklem.
Podlahy – plovoucí laminátová, v chodbě a soc.keramická dlažba.

K dispozici jsou služby datové sítě, která má dům pod kontrolou. Informace o bytu mají obyvatelé on-line pod svým heslem na informačním systému komplexu, včetně aktuálních spotřeb energií, vody – možnost monitorovat byt i v době nepřítomnosti odkudkoli. Na chodbách dlažba, osvětlení společných prostor na fotobuňku, úklid 1 týdně smluvní firmou, vchod do domu je monitorován kamerovým systémem.
Ve vnitrobloku komplexu se nachází krásný privátní park, kde je dětské hřiště, relaxační zóna, posezení pro dospělé. Vstup do budov je řešen prostřednictvím čipů, VoIP zajišťuje telefonní linku v každém bytě, otevírání vstupních dveří, bezpečný provoz výtahů, ale i telefonování v komplexu zdarma. Společná televizní anténa nabízí i možnosti satelitní sítě.

Vytápění – ústřední – centrální – bytové stanice Geminox Modusat měření spotřebovaného tepla v bytě v bytové stanici, radiátory jsou opatřeny termostatickými hlavicemi.

Náklady na bydlení:
2.576,- Kč + energie (FO 519,- Kč, teplo 970,- Kč, studená voda 430,- Kč, výtah 57,- Kč, osvětlení 57,- Kč, správa 96,- Kč, údržba parku 202,- Kč, vlastní správní činnost 130,- Kč, úklid 115,- Kč), možnost internetu Poda 350,- Kč/měs.

V domě je založeno Společenství vlastníků jednotek. V blízkosti komplexu se nachází Tesco (denně 7-21 h.), Česká pošta, banka, čerpací stanice, praktický i dětský lékař, zubař, knihovna, restaurace, vlak, bus. Koupi nemovitosti lze financovat prostřednictvím HÚ či úvěru ze stavebního spoření, služby profesionálního finančního poradce zajištěny.

Uvolnění nemovitosti nejpozději do cca 5 měsíců (možno i dříve, vázáno na úhradu kupní ceny za tento byt) od přepisu v KN (návaznost na koupi jiné nemovitosti, kterou má prodávající již rezervovanou).

Prohlídky po domluvě s makléřem.

Cena: 3.990.000,- Kč + provize RK

Vyřizuje pí Simona Martofová, tel. 775 559 365, martofova@honestreal.cz