Exkluzivně pronájem loftového bytu 1+kk, ul. Ruská, Praha – Vršovice

Cena: nájem 18.000,- byt + 2.000,- garážové park.stání + energie 2.300,- Kč (dle spotřeby a počtu osob) / měsíčně, jistota (kauce ) 40.000,- Kč

Popis

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu světlý loftový byt 1+kk o CP 48 m2 s krásnou terasou situovaný na ulici Ruské v Praze v 5. NP/ 5 v k.ú. Vršovice, pomezí Vršovic a Vinohrad. PENB písm. G – nebyl předložen vlastníkem, z toho důvodu uvádíme písm. G.

Byt prošel nákladnou celkovou rekonstrukcí, při které byly použity jen ty nejkvalitnější materiály – hliníková okna opatřena elektrickými venkovními žaluziemi, dřevěné podlahy, kamenná pracovní deska v kuchyni, značkové vestavěné spotřebiče, LED osvětlení, terasová markýza, nábytek vyrobený na míru.

K bytu náleží i garážové parkovací stání situované v 1.PP bytového domu.
Byt s terasou je situovaný na jih do klidného vnitrobloku se zahradou, kterou lze celoročně využívat. Byt je zcela zařízený ( veškerý nábytek na předních fotografiích, žehlící prkno, žehlička, sušák na prádlo, vysavač, úklidový set, atd. ) a to včetně plně vybavené kuchyně ( nádobí, rychlovarná konvice, příbory, hrnce, mixér, atd. ).

Nájemci bude stačit si přivézt pouze své osobní věci.

Dobře udržovaný secesní dům s výtahem, ve kterém je byt situován, je jen pár kroků vzdálený od zastávky tramvaje Ruská ( tramvaje číslo 22, 4, 13, 99, 97 ) . Odtud jste se za 5min. na Náměstí Míru ( stanice metra A ), za 7min. na I. P. Pavlova ( stanice metra C ) a za 10 min. na Karlově náměstí ( stanice metra B ). V okolí je nespočet stylových kaváren, barů, restaurací, skvělá pekárna i obchod se smíšeným zbožím.
Volný od 1.6.2021.

Cena: nájem 18.000,- byt + 2.000,- garážové park.stání + energie 2.300,- Kč (dle spotřeby a počtu osob) / měsíčně, jistota (kauce ) 40.000,- Kč.

Vyřizuje pí Martofová, tel. 775 559 365, martofova@honestreal.cz