Realitní a zprostředkovatelská kancelář honestreal s.r.o.

Váš poctivý partner ve světě realit od roku 2007

Realitní kancelář honestreal s.r.o., byla založena roku 2007. Naším hlavním cílem je především spokojený klient. Za dobu naší existence jsme zprostředkovali prodej stovek domů, bytů, chalup, chat a pozemků. Díky letitým zkušenostem se na nás můžete spolehnout v celé obchodní transakci od začátku do konce.

Klademe důraz na osobní jednání s klienty, navrhneme postup prodeje a poradíme s tržní cenou, pomůžeme kupujícím vyřídit hypoteční úvěr přes seriózního finančního poradce, který spolupracuje se všemi bankovními ústavy v České republice, také poradíme s pojištěním vaší nemovitosti. Kompletní právní servis včetně úschovy finančních prostředků zajišťuje již 16 rokem brněnská advokátní kancelář specializující se na realitní právo.

Zajistíme pro Vás:
  • prodej a pronájem vaší nemovitosti – bytu, domu, chaty, chalupy či převod  družstevního podílu v bytovém družstvu
  • budoucí smlouvy kupní, kupní smlouvy, věcná břemena, úschovu kupní ceny u advokátní kanceláře, návrhy na vklad vlastnického práva u příslušného katastrálního úřadu a úhradu poplatku s ním spojeným, prohlídky nemovitosti nejen s vámi, ale i s odhadcem vaší banky, osobní předání nemovitostí a přepis energií
  • odhadní ceny nemovitostí pro účely dědického řízení
  • právní a finanční poradenství v oblasti realit
U nás se můžete spolehnout na férové jednání a individuální přístup ke každému klientovi. Věříme, že kvalitní realitní služby by měly být dostupné pro všechny a naším posláním je přinést Vám pocit jistoty a spokojenosti.

Kdo se o Vás postará?

Jmenuji se Simona Martofová a realitám se věnuji již 20 let. Za tu dobu se mi podařilo úspěšně zobchodovat stovky nemovitostí. Velký podíl obchodů tvoří nemovitosti doporučené spokojenými klienty. Moje práce mě od počátku kariéry naplňuje a přiznám se, že čím složitější případ mám, který když se podaří, a klienti- prodávající či kupující odcházejí spokojeni, tím více nacházím vnitřní uspokojení. Nikdy klienty nevystavuji jakémukoli riziku, vždy se snažím najít ten nejvhodnější postup.

Nabízím také možnost získat tzv. odměnu za doporučení. V případě, že víte o někom, kdo potřebuje pomoci s prodejem či pronájmem své nemovitosti, neváhejte mě kontaktovat. V případě realizace úspěšného obchodu získáte odměnu až 25 000 Kč z provize realitní kanceláře. Navíc váš známý – prodávající či pronajímatel získá naše služby od A do Z. 

Váš poctivý partner ve světě realit…

Simona Martofová
jednatelka společnosti
certifikovaný realitní makléř
honestreal s.r.o.