Exkluzivně prodej OV 2+kk, CP 68,8 m2, Klášterní Dvůr, Rajhrad

Cena: 2.650.000,- Kč + provize RK

Popis

Exkluzivně nabízíme novostavbu bytu OV 2+kk o CP 68,8 m2 (čistá podlahová plocha 59,1 m2 bez balkonu 6,40 m2 a sklepní kóje 3,30 m2) situovanou ve 4. NP/6 ( 3. patro s výtahem) pasivního bytového domu – komplexu Klášterní dvůr v obci Rajhrad, okres Brno – venkov, Brno vzdáleno 7 km. Kolaudace bytového domu proběhla v r. 2011, byt byl v rámci dokončovacích prací nadstandardně vybaven (oproti standardnímu vybavení developera) na přání stávajícího vlastníka, příčka mezi OP a ložnicí byla posunuta, čímž vznikla větší plocha obývacího pokoje s kuchyní, pozměněn byl i vstup do kuchyně. Byt je v perfektním a velmi dobře udržovaném stavu, obydlený od 01/2012 prvními majiteli, předmětem prodeje je i vnitřní vybavení (viz. popis) bytu, sklepní kóje v 1.PP, současně i právo užívání venkovního parkovacího stání u vchodu do domu o CP 11,50 m2 – bezbariérový přístup. Celý byt je situován na východ s výhledem na starší zástavbu rodinných domů a jejich zahrady.

Rozměry místností: předsíň – chodba 6,10 m2, šatna – 4 m2, kuchyně s OP 27 m2 se vstupem na balkon 6,4 m2 + francouzské okno, ložnice 16 m2 s francouzským oknem a vstupem na balkon, koupelna s vanou 5 m2, samostatné WC s umyvadlem 1,50 m2. K bytu náleží i sklep o CP 3,30 m2 situovaný v 1.PP bytového domu.

Byt je po celou dobu obývání skvěle udržován, součástí bytu a prodeje je i kuchyňská linka zn. ORESI LOZANO (ve tvaru L – zásuvky mají plnovýsuvy a tiché dojezdy při jejich dovírání ) s vestavnými spotřebiči – chladnička s mrazákem, sklokeramickou deskou a myčkou vše zn. Indesit, mikrovlnnou troubou zn. Gorenje, digestoří Baumatic s uhlíkovým filtrem, dřezem s baterií zn. FRANKE Tectonite, a to vše v celkové hodnotě 102.000,- Kč. Součástí kuchyňského prostoru s obývacím pokojem je i jídelní stůl ve stejném dekoru jako kuchyňská linka, obývací stěna.
Koupelna SIKO – obklad Veneto, vana se sprchovým setem, vanová zástěna, umyvadlo, otopný žebřík, výsuvný sušák Lifeheit, koupelnová skříňka na míru, zrcadlo s osvětlením, samostatné WC SIKO – závěsné WC, zabudovaný WC modul Grohe, zvukoizolační vložka, malé umývadlo – vše v hodnotě 53.220 Kč.
Dále v bytě zůstane vestavěná šatní skříň umístěná v šatně, botník v chodbě, garnýže (osvětlení dle domluvy).

Ostatní vnitřní vybavení: dveře a obložkové zárubně Masonite, dekor ořech, vstupní protipožární kašírované, interiérové folie kašírované (koupelna + WV + komora dveře plné, ložnice + obývací pokoj s kk – vertika), garnýže Gardinia, protipožární hlásič.
Podlahy – plovoucí Egger (užitková třída 31), v chodbě a soc.zař. dlažba SIKO.
Zásuvky Schneider, elektroinstalace Cu vodiče, osvětlení Egglo a Ikea,
Krytý balkón, povrch folie Fatrafol (snadná údržba, odolnost)
Pasivní bytový dům (PENB písm. A) byl Mladou Frontou Dnes zařazen do 15 výjimečných staveb v ČR, vyžaduje minimální nároky na dodanou energii potřebnou na vytápění, případné chlazení zvenčí. Jedná se o dům, který díky dokonalé tepelné izolaci a rekuperaci tepla prakticky nepotřebuje běžné topení. K dispozici jsou služby datové sítě, která má dům pod kontrolou. Informace o bytu mají obyvatelé on-line pod svým heslem na informačním systému komplexu, včetně aktuálních spotřeb energií, vody – možnost monitorovat byt i v době nepřítomnosti odkudkoli. Na chodbách zátěžové koberce, osvětlení společných prostor na fotobuňku, úklid 1 – 2 týdně smluvní firmou. Ve vnitrobloku komplexu se nachází krásný privátní park, kde je dětské hřiště, relaxační zóna, posezení pro dospělé. Vstup do budov je řešen prostřednictvím čipů, VoIP zajišťuje telefonní linku v každém bytě, otevírání vstupních dveří, bezpečný provoz výtahů, ale i telefonování v komplexu zdarma. Společná televizní anténa nabízí i možnosti satelitní sítě. Nabízený byt má vlastní vzduchotechniku – rekuperaci tepla –tj. kompletní rozvody pro větrání a výměnu vzduchu, komfortní okna s trojsklem, luxusní venkovní žaluzie. Každý byt je od sousedního izolován akusticky i tepelně. Spotřeba tepla pro vytápění je prakticky nulová, komfort bydlení maximální. Příprava teplé vody – zásobníkový ohřívač napojený přes akumulační zásobník na solární kolektory s rezervním napájením z tepelného čerpadla a z centrální kotelny, radiátory jsou opatřeny TRV – termostatické radiátorové ventily. Otopný systém budovy je teplovodní, typ zdroje energie – tepelné čerpadlo + přípojka k centrální kotelně na hnědé uhlí (umístěna v zeleném bloku).

Náklady na bydlení:
2.845,- Kč + energie (FO 590,- Kč, teplo 295,- Kč, ohřev TUV 709,- Kč, studená voda 500,- Kč, výtah 59,- Kč, osvětlení 118,- Kč, odměna výboru 75,- Kč, údržba parku 202,- Kč, údržba komunikačních zař. 120,- Kč, úklid 177,- Kč), možnost internetu fa B.Gregor 390,- Kč.

V domě je založeno Společenství vlastníků jednotek. V obci Tesco (denně 7-21 h.), Česká pošta, banka, čerpací stanice, praktický i dětský lékař, zubař, knihovna, restaurace, vlak, bus. Koupi nemovitosti lze financovat prostřednictvím HÚ či úvěru ze stavebního spoření, služby profesionálního finančního poradce zajištěny.

Uvolnění nemovitosti nejpozději do cca 4 měsíců od přepisu v KN (návaznost na koupi jiné nemovitosti).

Prohlídky po domluvě s makléřem.

Cena: 2.650.000,- Kč + provize RK

Vyřizuje pí Martofová, tel. 775 559 365, martofova@honestreal.cz