Exkluzivně chata 2+1, ul. Travní, Brno – Nový Lískovec

Cena: 220.000,- Kč + provize RK

Popis

Exkluzivně nabízíme samostatně stojící chatu 2+1 situovanou v zahrádkářské kolonii při ulici Travní v Brně, městské části Nový Lískovec. CP 462 m2, ZP 37 m2, zahrada 425 m2. Chata v osobním vlastnictví, pozemek je ve vlastnictví města Brna, v nájmu od zahrádkářů za 3.240,- Kč/rok. IS – el. 220 V, zásobník na dešťovou vodu, společná studna s užitkovou vodou 50 m od pozemku. Pozemek je oplocený, jižní svah. Parkování možné při příjezdové komunikaci nebo přímo v areálu u brány, 50 m od chaty. PENB písm. G.
Přízemní objekt je rozdělen na tři vzájemně propojené prostory, vstupní prostor – veranda a kuchyně, obývací pokoj a ložnici se skladem. Základy betonové pasy, svislé nosné konstrukce – převáženě dřevěné, obvodové stěny ložnice a skladu pálená cihla. Nosná konstrukce zastřešení – dřevěné trámky (krokve a vaznice), střešní krytina – vlnité osinkocementové desky. Podlaha – veranda s kuchyní – kamenná dlažba, OP – prkenná, ložnice a sklad – cementový potěr. Okna dřevěná, jednoduchá, vstupní dveře dřevěné, vnitřní dřevěné a shrnovací lamelové dveře. Součástí prodeje je i vnitřní vybavení chaty – nábytek, lednice, vařič, MT, TV. Za chatou se nachází menší sklep.
Na zahradě jezírko, malé terásky s ovocnými stromy, vedle chaty prostor na venkovní posezení a umístění grilu či dětského bazénku. Volné ihned.

Cena: 220.000,- Kč + provize RK

Vyřizuje pí Martofová, tel. 775 559 365, martofova@honestreal.cz