Honestreal.cz
Home
BytyDomyRekreační objektyPozemkyKomerceSlužbyKontakt
Komerce
ProdejPronájem
Exkluzivní pronájem penzionu
Exkluzivně nabízíme pronájem samostatně stojícího, třípodlažního RD se čtyřmi bytovými jednotkami umístěný v blízkosti hradu Pernštejn, obci Nedvědice, k.ú. Pernštejn, okres Žďár nad Sázavou, v poslední době využívaný jako penzion s pronájmem samostatných bytových jednotek. Nemovitost prošla před 12 lety kompletní rekonstrukcí ( část. střešní krytina, nová fasáda, nové rozvody IS, podlahy, sociální zařízení, vlastní čistička odpadních vod, kompletní vybavení bytových jednotek, parkoviště pro dvě vozidla – možnost dalšího rozšíření). Nemovitost je kompletně podsklepená – ve sklepě čerpadlo na čerpání vody ze studny, filtr na pitnou vodu v hodnotě 70.000,- Kč, IS – voda z vlastní studny – pitná, plyn, el. 220/380 V, v domě elektřina a plyn v mědi, voda a odpady v plastu, vytápění a ohřev vody plynovým kotlem. CP 250 m2.
Dispozice: 1.PP – sklep, 1.NP - zádveří, 2 x garsonka, vstup do sklepních prostor, schodiště do 2.NP, 2. NP – bytová jednotka 3+KK, schodiště do 3.NP, 3.NP – bytová jednotka 3+KK.
V každém bytě nábytek z masivu, veškeré základní vybavení, kuchyňská linka, dvouplotýnkový vařič, lednice, pračka, 6 x postel, stůl, židle, vše součástí pronájmu, v koupelně vana, umyvadlo a WC. V domě je v tomto okamžiku celkem 12 lůžek. Nemovitost se pronajímá včetně veškerého vnitřního vybavení a zařízení. Volné ihned. Možno využít jako penzion, noční klub.

Cena: nájem 25.000 Kč + energie 12.000,- Kč + vratná kauce.

K ceně bude připočtena jednorázová provize RK.

Vyřizuje pí Martofová, tel. 775 559 365, martofova@honestreal.cz

Tisk
Výrobní, skladové prostory Ořechov
Nabízíme k pronájmu výrobní a skladové prostory se zázemím ( kanceláře, kotelna, soc. zařízení ). Jedná se o samostatně stojící, přízemní cihlovou halu se sedlovou plechovou střechou o CP cca 1000 m2, kterou lze na přání klienta rozdělit s možností využívání pouhé poloviny objektu. Podlaha beton, strop – zateplen vatou, na oknech mříže, alarm – možnost napojení na bezpečnostní agenturu 1000,- Kč/měsíčně, IS – voda, el. 220/380 V, plyn. Hala cca 850 m2, možno rozdělit –dle přání klienta, zázemí cca 140 m2, vjezd a parkování pro osobní i nákladní vozidla, areál oplocený, majitel se nebrání jakékoli dohodě.

Cena 350,- Kč / m2 / rok + služby + provize RK ( nejmse plátci DPH !!! )

VOLNÉ IHNED !!!!!


Vyřizuje pí Martofová, tel. 775 559 365, martofova@honestreal.cz
Tisk
Administrace
- - - - - - -          

Zpracování osobních údajů