Honestreal.cz
Home
BytyDomyRekreační objektyPozemkyKomerceSlužbyKontakt
Rekreační objekty
Prodej
REZERVOVÁNO! Exkluzivně chata 2+1,Brno - Nový Lískovec
REZERVOVÁNO! Cena: 220.000,- Kč + provize RK
Exkluzivně nabízíme samostatně stojící chatu 2+1 situovanou v zahrádkářské kolonii při ulici Travní v Brně, městské části Nový Lískovec. CP 462 m2, ZP 37 m2, zahrada 425 m2. Chata v osobním vlastnictví, pozemek je ve vlastnictví města Brna, v nájmu od zahrádkářů za 3.240,- Kč/rok. IS – el. 220 V, zásobník na dešťovou vodu, společná studna s užitkovou vodou 50 m od pozemku. Pozemek je oplocený, jižní svah. Parkování možné při příjezdové komunikaci nebo přímo v areálu u brány, 50 m od chaty. PENB písm. G.
Přízemní objekt je rozdělen na tři vzájemně propojené prostory, vstupní prostor – veranda a kuchyně, obývací pokoj a ložnici se skladem. Základy betonové pasy, svislé nosné konstrukce – převáženě dřevěné, obvodové stěny ložnice a skladu pálená cihla. Nosná konstrukce zastřešení – dřevěné trámky (krokve a vaznice), střešní krytina – vlnité osinkocementové desky. Podlaha – veranda s kuchyní – kamenná dlažba, OP – prkenná, ložnice a sklad – cementový potěr. Okna dřevěná, jednoduchá, vstupní dveře dřevěné, vnitřní dřevěné a shrnovací lamelové dveře. Součástí prodeje je i vnitřní vybavení chaty – nábytek, lednice, vařič, MT, TV. Za chatou se nachází menší sklep.
Na zahradě jezírko, malé terásky s ovocnými stromy, vedle chaty prostor na venkovní posezení a umístění grilu či dětského bazénku. Volné ihned.

Cena: 220.000,- Kč + provize RK

Vyřizuje pí Martofová, tel. 775 559 365, martofova@honestreal.cz
Tisk
PRODÁNO! Exkluzivně RD/chata 2+kk,Obřany,Brno
Cena: 1.750.000,- Kč + provize RK (110.000,-Kč)
Exkluzivně nabízíme samostatně stojící celoročně obyvatelný objekt (chatu) 2+kk na kamenné podezdívce situovaný na jižním svahu v bezprostřední blízkosti obydlené zóny ulic Zázmolí a Hlaváčova v obci Brno – městské části Obřany. PENB G. Perfektní dostupnost, od obytné zóny vzdáleno pouhých 180 m, MHD na začátku ulice Hlaváčové cca 550 m. CP 719 m2, ZP 32 m2, zahrada 687 m2. Bezproblémový příjezd vozem až na pozemek v jakémkoliv ročním období, pozemek mírně svažitý až svažitý, parkování za bránou na pozemku.

Interiér objektu po rekonstrukci, nová KL s vestavěnými spotřebiči – varná deska, trouba, myčka nádobí, bojler, čerpadlo, objekt kompletně podsklepený, nová přístavba v zadní části chaty - zbudovaná koupelna s WC, do terénu zapuštěný venkovní bazén.

IS – vlastní kopaná studna hl. 18 m, el. 220/380 V, septik.

Dispoziční řešení: 1. NP – sklep - lze přebudovat i na bydlení, technická místnost, 2.NP 1+kk – 25 m2 se vstupem do nízké podkrovní místnosti - ložnice, koupelna s WC, vstup na terasu 15 m2.

Na stavebním úřadě je zpracovaná studie (ještě neschválena) ve které se nachází tento pozemek v oblasti určené k trvalému bydlení. Na okolních pozemcích je nyní vystavěno více rekreačních objektů celoročně obývaných. Nabízený pozemek s chatou je řádně zapsán v KN, chata má číslo evidenční, lze i trvale bydlet (tato adresa může být uvedena i v OP). Na úhradu části kupní ceny lze čerpat i hypotéku, znalecký posudek banky je zpracován, kupující jej již nebude hradit. Nutno část kupní ceny uhradit v hotovosti (cca 500 - 600.000,- Kč). Lze také cenou kupní cenu uhradit v hotovosti. Další info u makléře.

Volné ihned po prodeji.

Vyřizuje pí Martofová, tel. 775 559 365, martofova@honestreal.cz
Tisk
Administrace
- - - - - - -          

Zpracování osobních údajů